Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Rezervasyon
Lütfen yetişkin seçiniz
Tükendi

Antalya Çıkışlı Konya Lale Bahçeleri Turu (14 Nisan 2019)

( Günübirlik )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% 0 İndirim
* Bu turda %0 kadar indirim bulunmaktadır.
* Bu turda %0 kadar indirim bulunmaktadır.
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

ANTALYA ÇIKIŞLI KONYA LALE BAHÇELERİ TURU
14 NİSAN PAZAR 2019

 

Son 2 Sene Gerçekleştirdiğimiz Lale Bahçeleri Turumuzun Fotoğraflarına Facebook Hesabımızdan Ulaşabilirsiniz.

 

Tur Programı:

Bu hafta sizlerle Türkiye'nin en büyük Lale Üretim Merkezine gideceğiz. 80 çeşit lalenin üretildiği bahçelerin oluşturduğu renk cümbüşüne hayran kalacaksınız. En iyi kareyi yakalamak için bol bol fotoğraf çekeceğiz. Peki bu turda neler mi var?

Lale Bahçeleri Hz. Mevlana Müzesi Kelebek Vadisi Sille Köyü

TUR PROGRAMI:

06:00 da siz değerli misafirlerimizi belirtilecek duraklardan alarak turumuza başlıyoruz. Akseki üzeri Konya'ya varışımızın ardından ilk durağımız olan Lale Bahçelerine hareket ediyoruz. 300 Dekar büyüklüğündeki bahçelerde bol bol fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf çekimlerimizin ardından Konya Merkeze dönüyor ve Hz. Mevlana Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin ardından verilecek serbest zamanda öğle yemeğimizi aldıktan sonraki durağımız Tropikal Kelebek Bahçesi oluyor.  Sille Parsana Mahallesi’nde 385 bin m² alana yapımı tamamlanan Konya Tropikal Kelebek Bahçesi, kelebeklerin pupa halinden ölümüne kadar her aşamasının yaşandığı üretim alanı, kapalı uçuş alanı, açık uçuş alanı ve kelebek müzesi olmak üzere 4 ana unsurdan oluşuyor. İçerisinde 270 bin m² yeşil alan, 105 bin m² sert alan ve 10 bin m² havuz alanı yer almaktadır. Kelebek bahçesini gezerken adeta büyüleneceksiniz. Bahçe gezimizin ardından son durağımız olan Sille Köyüne hareket ediyoruz. Şirin bir eski Rum köyü olan Sille'yi rehberimiz ile beraber gezdikten sonra tur aracımıza yerleşiyoruz ve gerekli molaları vererek Antalya'ya dönüyoruz. Bir başka İSKO TUR organizasyonunda tekrar beraber olmak dileği ile ayrılıyoruz.

 

Tur Ücreti: 150 TL

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 Lüks Araçlar İle Ulaşım
  Öğle Yemeği (Etli Ekmek)

  Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası
  Profesyonel Turist Rehberliği
  Tüm park ve ulaşım ücretleri

 

Turlarımızla ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon içn 7/24 02429667515 / 05432752393 numaralı hatlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar gerçekleşen tüm turlarımızın fotoğraflarına ve misafirlerimizin yorumlarına facebook.com/iskotur hesabımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar çekilecek olan koltuk kurasına göre belirlenir ve turun ikinci gününden itibaren iki sıra kayarak oturma düzeni sağlanır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2016 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Sayfa İçeriğini Yazdır
PDF olarak kaydet