RegisterRemind My Password
Sign in
Rezervasyon
Please chose adult.
Tükendi

Antalya Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu (6-8 Nisan 2018)

( Yeni )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% 0 Discount
* There is a discount of up to %0 on this tour.

FİYAT BİLGİLERİ VE GENEL NOTLAR

 

 Nakit -Tek Çekim 

 2 veya 3 kişilik Odalarda Konaklama (Kişibaşı) 

 300 TL

 Tek Kişilik Odada Konaklama Farkı

 50 TL 

 6-12 Yaş Çocuk (2 Yetişkin Yanında)

150 TL

*** Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*** www.iskotur.com adresi üzerinden gerçekleşecek rezervasyonlarda uygun taksit imkanlarımız bulunmaktadır.

1 GECE OTEL KONAKLAMALI 3 GÜN
KİŞİBAŞI NAKİT 300 TL

Fiyata Dahil Hizmetler: 
Ulaşım + Profesyonel Turist Rehberliği + 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama + Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
İlk gün sabah kahvaltısı + Tüm öğle yemekleri + Ekstra harcamalar + Müze-Örenyeri Giriş Ücretleri

 

- Yeterli katılımın sağlanamadığı turlarda acenta turu iptal etme hakkına sahiptir. Bu durumda turun kalkış tarihinden minimum 3 gün önce katılımcılara bildirmek zorundadır.
- Turlarda kullanılacak araçlar katılımcı sayısına göre belirlenmekte olup, 20 kişiye kadar Minibüs, 20-30 kişi katılımlarda midibüs, 30-52 kişi katılımlarda otobüs ile turlar gerçekleşmektedir.
- Acenta belirtilen tesiste müsaitlik durumu olmaması veya başka nedenlerden dolayı oteli değiştirebilir. Yeni belirlenecek oteller aynı standartta olacaktır.

Tavsiye Ediyoruz:

- Ínceden kalına doğru bir giyimi tercih edin (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz.
- Ayakkabınız doğa şartlarına uygun olsun (kar,toprak, kaya, çamur, su vb.) Boğazlı bot tercih edebilirsiniz.
- Varsa ilaçlarınız
- Fotoğraf/Video çekiyorsanız yeterince film ve yedek pil almayı unutmayınız.

* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

 

İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER!
YİNE HAFTALARI ÖNCESİNDE TÜM KONTENJANIMIZ DOLMUŞTUR.


2016'DA 132, 2017'DE 268 KİŞİ İLE ALAÇATI OT FESTİVALİ TURUNDA ANTALYA'NIN TERCİHİ İSKOTUR OLDU!
AYNI HEYECAN VE KALİTE İLE 2018'DE DE BERABERİZ...

ANTALYA ÇIKIŞLI ALAÇATI OT FESTİVALİ TURU

***SIĞACIK KONAKLAMALI***
ALAÇATI - ÇEŞME - SIĞACIK - EFES - ŞİRİNCE 

Antalya - Korkuteli - Bucak - Burdur Duraklarından Turumuza Katılabilirsiniz.

 

6 Nisan 2018 Cuma:

21:45 TerraCity, 22:30 5M Migros'ta siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz ve Alaçatı'ya hareket ediyoruz.


7 Nisan 2018 Cumartesi:ALAÇATI OT FESTİVALİ + ÇEŞME

Sabah alacağımız serbest kahvaltının ardından Çeşme ilçesinin şirin bir beldesi olan Alaçatı, kendine özgü mimarisi, asma bahçeleriArnavut kaldırımlı sokaklarıyöresel ürünleri ve yel değirmenleri ile bizleri bekliyor olacak.  Alaçatı'yı keşfimizin ardından Çeşme Alaçatı Ot Festivali alanına hareket ediyoruz ve festivalin havasını daha yakından solumaya başlıyoruz. Rengarenk yöresel giysileri giymiş halk, doğadan topladıkları çeşit çeşit otlarını araçlarına yüklemiş kadınlar, festivale renk katan antika araçlar ve daha birçok güzellik festivalde bizleri bekliyor olacak. Festival alanında verilecek serbest zamanda yerel halkın doğadan topladığı otlarla yaptıkları lezzetli yemekleri tatma şansına, bol bol fotoğraf çekme ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Akşam üzeri rehberimizce belirtilecek saatte ve yerde sizlerde buluşarak Çeşme'ye hareket ediyoruz. Çeşme Kalesi'ni ve kordonu gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. (Konaklama Sığacık)

8 Nisan 2018 Pazar: SIĞACIK ÜRETİCİ PAZARI + EFES + ŞİRİNCE

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Sığacık'ı keşfe çıkıyoruz. Burası Türkiye’nin huzur başkenti! Sığacık, Seferihisar merkezden 5 km uzakta, Kanuni’nin Rodos seferi için yaptırdığı kalenin surlarının içine saklanmış, Arnavut kaldırımlı sokaklara dizilmiş, avlulu, cumbalı, tahta panjurlu konaklarla dolu mükemmel korunmuş mimarisi, aydın sakinleri ve ruhu dinlendiren güzelliği ile film seti gibi bir sahil kasabası. Pazar günleri kurulan meşhur Sığacık Üretici Pazarı'nı gezmeyi de ihmal etmiyoruz tabi ki... Sizlere burada verilecek serbest zamanda dilediğiniz gibi gezebilir, sunulan taze ürünlerden satın alabilir, Sığacık sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz. Rehberimizin belirteceği yer ve saatte tur aracımız ile buluşarak Şirince'ye hareket ediyoruz. Burada verilecek serbest zamanda öğle yemeği ihtiyacınızı giderebilir, Şirince sokaklarını keşfe çıkabilirsiniz. Şirince gezimizin ardından tümüyle mermerden yapılmış antik bir Yunan kenti olan Efes’te rehberimiz eşliğinde Hadrian Tapınağı, Domitian Tapınağı, Serapis Tapınağı, Meryem Ana Kilisesi, Yukarı Agora ve Bazilika, Odeon, Belediye Sarayı, Hamam ve umumi tuvalet ile hem mezar anıtı hem de kütüphane olan Selsius Kütüphanesine gibi eşsiz antik kalıntıları görüyoruz. Tarih içinde yaptığımız keyifli Efes Antik Kenti gezimizin ardından EFES Antik Kenti'ni rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Efes gezimizin ardından Aydın Ortaklar'da vereceğimiz akşam yemeği molasında meşhur çöp şişlerin tadına bakabilirsiniz. Akşam yemeği molamızın ardından gerekli molaları vererek Antalya'ya dönüyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka bir İSKO TUR organizasyonunda tekrar bir arada olmak dileği ile ayrılıyoruz.

*** Reçel, kekik balı, şarap, enginarlı pilav stantları arasına karışmak, fesleğen ve karanfil kokularının sarmaladığı daracık sokaklarında Alaçatı'yı keşfe çıkmak, baharın ilk günlerini beraber karşılamak isteyen doğa dostu herkes bu festivale davetlidir.
 

FİYAT BİLGİLERİ VE GENEL NOTLAR

 

 Nakit -Tek Çekim 

 2 veya 3 kişilik Odalarda Konaklama (Kişibaşı) 

 300 TL 

 Tek Kişilik Odada Konaklama Farkı

 50 TL 

 6-12 Yaş Çocuk (2 Yetişkin Yanında)

 150 TL 

*** Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*** www.iskotur.com adresi üzerinden gerçekleşecek rezervasyonlarda uygun taksit imkanlarımız bulunmaktadır.

1 GECE OTEL KONAKLAMALI 3 GÜN
KİŞİBAŞI NAKİT 300 TL

Fiyata Dahil Hizmetler: 
Ulaşım + Profesyonel Turist Rehberliği + 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama+ Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
İlk gün sabah kahvaltısı + Tüm öğle yemekleri + Ekstra harcamalar + Müze-Örenyeri Giriş Ücretleri

 

***Rezervasyon sırasında kesinlikle ön/arka/cam kenarı koltuk yeri garantisi verilmez. Araçtaki yerler araca binerken çekeceğiniz kura ile belirlenecektir.

Her türlü soru ve rezervasyon için: 7/24 02429667515 / 05432752393 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Geçen sene gerçekleşen turumuzun fotoğraflarına https://www.facebook.com/pg/iskotur/photos/?tab=album&album_id=1683161991946034 adresinde ulaşabilirsiniz.
 

 

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar acenta tarafından yapılan koltuk kurası ile belirlenir. Kısa turlarda koltuk sıra değişimi yapılmaz. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2015 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Print The Page Content
Save as PDF