Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Rezervasyon
Lütfen yetişkin seçiniz
Tükendi

Datça-Marmaris-Akyaka-Dalyan Turu BAYRAMA ÖZEL!

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% 0 İndirim
* Bu turda %0 kadar indirim bulunmaktadır.


 

* Bu turda %0 kadar indirim bulunmaktadır.
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

KURBAN BAYRAMINA ÖZEL

DATÇA - DALYAN - MARMARİS - AKYAKA - KÖYCEĞİZ - GÖCEK - ÖLÜDENİZ
KIZKUMU PLAJI - İÇMELER PLAJI - İZTUZU PLAJI - SULTANİYE KAPLICALARI

SINIRLI KONTENJAN İÇİN ACELE EDİN! OTELLERDE MÜSAİTLİK OLMADIĞI İÇİN EK ARAÇ ÇIKMAYACAKTIR!

1.GÜN
06:30 TerraCity 07:00 5M Migros'ta Siz değerli misafirlerimizle buluşma ve Antalya’dan çıkış. Korkuteli yolu üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasının (ekstra) ardından Köyceğiz’e hareket ediyoruz. Köyceğiz'de bineceğimiz teknemiz ile İlk öce Köyceğiz Gölünü geçiyor ve ilk durağımız olan Sultaniye Kaplıcaları'na hareket ediyoruz. Burada verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Çamur Banyosuna girebilir. Verilecek serbest zamanın ardından teknemiz ile  Dalyan’ın harika koylarını keşfediyor, Kral Mezarlarını panoramik olarak görüyor, Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtlarını bırakabildikleri ender plajlardan biri olan İztuzu plajında yüzme molası veriyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından rehberimizin belirteceği saatte teknemize yerleşerek sazlıkların arasından yapacağımız harika bir yolculuk ile Köyceğiz'e dönüyor ve bizleri bekleyen aracımıza yerleşerek Marmaris'e hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Marmaris'te. (Halıcı Otel Marmaris) (Bu Gün Öğle Yemeği Tur Ücretine Dahildir.) (Marmaris Halıcı Otelde HERŞEY DAHİL KONAKLAMA)

2.GÜN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Datça'ya doğru hareket ediyoruz. Birbirinden güzel koylarıyla, taş evleriyle meşhur bu güzel sahil kasabasını hep beraber geziyoruz. Can Yücel'in gezdiği sokaklarda geziyor, bir zamanlar oturup çayını kahvesini yudumladığı kahvelerde çayımızı, kahvelerimizi yudumluyoruz. Datça'da verilecek serbest zamanın ardından Kız Kumu Plajı'na hareket ediyoruz. Doğa harikası bir oluşum olan bu plajın hikayesini rehberimizden dinliyoruz ve burada vereceğimiz serbest zamanda denizin üzerinde yürüme şansını yakalıyoruz. Kız Kumu Plajından sonraki durağımız harika bir koya sahip olan İçmeler'e hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. (Akşam dileyen misafirlerimiz ile Marmaris Şehir Merkezi ve Barlar Sokağı Gezilecektir.) (Marmaris Halıcı Otelde HERŞEY DAHİL KONAKLAMA)

3.GÜN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından valizlerimiz ile birlikte aracımıza yerleşiyoruz. İlk durağımız Marmaris'in girişinde bulunan eski Marmaris yolu. Bir çok filmde ve dizide kullanılmış olan bu yol şimdilerde Aşıklar Yolu olarak adlandırılmaktadır. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Akyaka'ya hareket ediyoruz. Akyaka'da verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz denizin tadını çıkarabilir, dileyenler Akyaka'yı keşfe çıkabilir, dileyen misafirlerimiz de Azmak Tekne Turuna katılabilirler. (ekstra) Akyaka'da verilecek yeteri kadar serbest zamanın ardından Göcek'e doğru yola çıkıyoruz. Göcek'te verilecek 45 dakikalık serbest zamanda Göcek'i keşfe çıkabilirsiniz. Göcek'te verilecek molanın ardından Ölüdeniz'e hareket ediyoruz. Ölüdeniz'de verilecek serbest zamanda bol bol yüzme fırsatımız olacak. Son durağımız olan Ölüdeniz'den sonra verilecek akşam yemeği molasının ardından Antalya'ya dönüyor siz değerli misafirlerimizle bir başka gezimizde beraber olmak dileği ile ayrılıyoruz. Mutlu Kalın....

FİYAT BİLGİLERİ VE GENEL NOTLAR

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Nakit -Tek Çekim

6 Taksit

9 Taksit

2 veya 3 kişilik Odalarda Konaklama (Kişibaşı)

425 TL

465 TL

490 TL

Tek Kişilik Odada Konaklama Farkı

125 TL

 

 

6-12 Yaş Çocuk (2 Yetişkin Yanında)

215 TL

 

 

 

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

- Lüks otobüsle Ulaşım                                                                              - Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- 2 gece Marmaris'te yarım pansiyon konaklama                               - Tüm çevre gezileri,
- Otelde alınacak Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)         
- Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı yasa gereği düzenlenen mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

- İlk gün öğle yemeği   

- Dalyan Yemekli Tekne Turu                                      

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Gezi esnasındaki kişisel harcamalar                                          - İlk gün sabah kahvaltısı

- Öğle yemekleri ve yemeklerde verilen içecekler                - Müze ve ören yeri girişleri

- İztuzu plaji/Çamur Banyosu/Ölüdeniz Giriş Ücreti               - Azmak Tekne Turu (8TL)                                         

*** Oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılacaktır. Kesinlikle ön, arka, cam kenarı, koridor kenarı koltuk garantisi verilmez.

 

TURLARIMIZDAN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN SAYFALARIMIZI BEĞENİP, TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:
https://www.facebook.com/groups/iskotur 
https://www.facebook.com/iskotur 

LÜTFEN DİKKAT!
1618 sayılı Seyahat Acentaları Yasası ve Seyahat Acentaları Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca her türlü gezi, tur organize etme yetkisi seyahat acentalarına verilmiştir. İSKO TURİZM SEYAHAT ACENTASI Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş A sınıfı seyahat acentasıdır. Hiçbir DERNEK, SENDİKA, OKUL, EVHANIMI, YÜRÜYÜŞ GRUPLARI, OTOBÜSÇÜ, ESNAF VEYA FACEBOOK ÜZERİNDEN ORGANİZE OLAN GRUPLARIN seyahat acentaları olmadan gezi-tur düzenleme yetkisi YOKTUR! İlgili kanunlarca suç teşkil eden bu tip turlarda katılımcıların mağdur olmamaları için DİKKATLİ olmaları, bu tür organizasyonlara katılmamaları gerekmektedir.

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2015 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Sayfa İçeriğini Yazdır
PDF olarak kaydet