Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap
Rezervasyon
Lütfen yetişkin seçiniz
Tükendi

Antalya Çıkışlı Bolu-Abant-Yedigöller (2-4 Kasım)

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% 0 İndirim
* Bu turda %0 kadar indirim bulunmaktadır.

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*** www.iskotur.com adresi üzerinden gerçekleşecek rezervasyonlarda uygun taksit imkanlarımız bulunmaktadır.
 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

- Lüks otobüsle Ulaşım                                                                         - Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- 1 gece Bolu'da yarım pansiyon konaklama                                      - Tüm çevre gezileri,
- Midibüsler ile Yedigöller Milli Parkı'na ulaşım ve giriş ücretleri
- Abant ve Gölcük Tabiat Parkları giriş ve otopark ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Gezi esnasındaki kişisel harcamalar                                                 - İlk gün sabah kahvaltısı

- Öğle yemekleri ve yemeklerde verilen içecekler                            - Müze ve ören yeri girişleri

*** Tur sirküsünün tamamı ve zorunlu paket tur sözleşme detayları www.iskotur.com adresinde yayınlanmıştır.

***TURUMUZ 45 KİŞİ KONTENJAN İLE SINIRLI OLUP, REZERVASYON İLE BİRLİKTE ÖDEMESİNİ YAPAN İLK 45 KİŞİ TURA KATILIM HAKKI KAZANACAKTIR.

***Rezervasyon sırasında kesinlikle yer garantisi verilmez. misafirlerimizin yerleri çekilecek koltuk kurası ile belli olacak ve turumuzun ikinci gününden itibaren 2 koltuk kayarak oturma düzeni sağlanacaktır.

* Bu turda %0 kadar indirim bulunmaktadır.
Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

ANTALYA ÇIKIŞLI
BOLU - ABANT - BEYPAZARI - GÖLCÜK YEDİGÖLLER TURU
2. ve SON TUR

1 Gece Konaklamalı 2 Gün
(2 Kasım Akşamı Hareketli)

" SONBAHARA ÖZEL BU TURUMUZU KAÇIRMAYIN"

1.GÜN HAREKET GÜNÜ
21:00 Terracity, 21:30 5M Migros'ta siz değerli misafirlerimizle buluşma ve Bucak-Burdur-Afyon-Polatlı üzeri Beypazarı'na ulaşıyoruz.
(Bu Turumuza Antalya - Bucak - Burdur Duraklarımızdan Katılabilirsiniz.)

2.GÜN YEDİGÖLLER - GÖLCÜK

Sabah boluda alacağımız serbest kahvaltımızın arıdından birleri bekleyen küçük araçlarımıza binerek Yedigöller Milli Parkına hareket ediyoruz. Sonbaharın tüm güzelliğini bizlere sunan milli parkın girişinde araçlarımızdan iyiyoruz ve doğa yürüyüşümüze başlıyoruz. Herkesin rahatlıkla yürüyebileceği, doğa ile iç içe, sonbaharın tüm renklerini barındıran 1,6 km uzunluğundaki parkurumuzu yürümeye başlıyoruz. Bölgeye adını veren Sazlı Göl - Nazlı Göl - İnce Göl - Kuru Göl - Derin Göl - Büyük Göl ve Serin Gölü göreceğimiz, bol bol fotoğraf molsı vereceğimiz yürüyüşümüzü Serin Göl'de tamamlıyoruz. Burada bizleri bekleyen küçük araçlarımıza binerek Bolu'ya dönüyoruz. Bolu'ya dönmemzin ardından tur aracımıza binerek bir başka tabiat harikası Gölcük Tabiat Parkı'na hareket ediyoruz. Tabiat parkında verilecek serbest zamanda isterseniz tabiat parkının harika manzarası eşliğinde çaylarınızı yudumlayabilirsiniz. Verilecek serbest zamanın arıdından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

3.GÜN ABANT - NALLIHAN - BEYPAZARI

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmış bir başka tabiat harikatı Abant Gölü Tabiat Parkı'na hareket ediyoruz. Burada verilecek serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kurulan küçük köy pazarından yöresel ürün alışverişi yapabilirler, dileyen misafirlerimiz kiralayacakları bisikletler ile Abant Gölü'nü keşfe çıkabileceklerdir. Rehberimizin vereceği saat ve yerde tur aracımız ile buluşarak Abant Gölü'nden ayrılıyoruz. Beypazarı yolumuz üzerinde bulunan Nallıhan Kuş Cenneti'nde kısa bir mola verdikten sonra Osmanlı Devleti'nin toprak rejimi ve askeri sisteminin bel kemiğini oluşturan tımarlı sipahi merkezlerinden birisi olan, yöredeki sipahi beyine ve ticari, ekonomik hayatın yoğunluğuna istinaden Beğ Bazarı diye adlandırılan Beypazarı'nı geziyoruz ve sizlere Beypazarı'nı keşfetmeniz için serbest zaman veriyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından tur aracımız ile buluşuyor Afyon-Burdur-Bucak üzeri Antalya'ya dönüyor ve siz değerli misafirlerimizle bir sonraki turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz. Mutlu Kalın...
FİYAT BİLGİLERİ VE GENEL NOTLAR

KONAKLAMA BİLGİLERİ

 Nakit -Tek Çekim 

2 veya 3 kişilik Odalarda Konaklama (Kişibaşı) 

400 TL

Tek Kişilik Odada Konaklama Farkı

80 TL

6-12 Yaş Çocuk (2 Yetişkin Yanında)

200TL

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

- Lüks otobüsle ulaşım
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- 1 gece yarım pansiyon konaklama
- Tüm çevre gezileri,
- Midibüsler ile Yedigöller Milli Parkı'na ulaşım ve giriş ücretleri
- Abant ve Gölcük Tabiat Parkları giriş ve otopark ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Gezi esnasındaki kişisel harcamalar
- İlk gün sabah kahvaltısı

- Öğle yemekleri ve yemeklerde verilen içecekler
- Müze ve ören yeri girişleri 

* Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.*** Tur sirküsünün tamamı ve zorunlu paket tur sözleşme detayları www.iskotur.com adresinde yayınlanmıştır.

***TURUMUZ 45 KİŞİ KONTENJAN İLE SINIRLI OLUP, REZERVASYON İLE BİRLİKTE ÖDEMESİNİ YAPAN İLK 45 KİŞİ TURA KATILIM HAKKI KAZANACAKTIR.

***Rezervasyon sırasında kesinlikle yer garantisi verilmez. Koltuk sırası rezervasyon sırasına göre verilmekte olup, 2 günlük turlarda koltuk değişimi yapılmamaktadır.

 

LÜTFEN DİKKAT!

1618 sayılı Seyahat Acentaları Yasası ve Seyahat Acentaları Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca her türlü gezi, tur organize etme yetkisi seyahat acentalarına verilmiştir. İSKO TURİZM SEYAHAT ACENTASI Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş A sınıfı seyahat acentasıdır. Hiçbir DERNEK, SENDİKA, OKUL, EVHANIMI, YÜRÜYÜŞ GRUPLARI, OTOBÜSÇÜ, ESNAF VEYA FACEBOOK ÜZERİNDEN ORGANİZE OLAN GRUPLARIN seyahat acentaları olmadan gezi-tur düzenleme yetkisi YOKTUR! İlgili kanunlarca suç teşkil eden bu tip turlarda katılımcıların mağdur olmamaları için DİKKATLİ olmaları, bu tür organizasyonlara katılmamaları gerekmektedir.


Tur İle İlgili Genel Bilgi ve Rezervasyon İçin 7/24 05432752393 / 02429667515 numaralı hatlarda bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar çekilecek olan koltuk kurasına göre belirlenir ve turun ikinci gününden itibaren iki sıra kayarak oturma düzeni sağlanır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2015 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Sayfa İçeriğini Yazdır
PDF olarak kaydet