Register Remind My Password
Sign in
Rezervasyon
Please chose adult.
Tükendi

Büyükada ve Tarihi İstanbul Turu (Ramazan Bayramına Özel)

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% 0 Discount
* There is a discount of up to %0 on this tour.


 

* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

İSKO TUR
ANTALYA ÇIKIŞLI BÜYÜKADA
RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL 2 GEE KONAKLAMALI 3 GÜN 

İNTERNET REZERVASYONUMUZ KAPANMIŞTIR. REZERVASYON İÇİN 02429667515 / 05432752393 NUMARALI HATLARDAN BİZLERE ULAŞINIZ.
KONTENJANIMIZ TAMAMEN TÜKENMİŞTİR - İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...
 

14 HAZİRAN PERŞEMBE: Saat 20:30 Antalya'dan hareket, Bucak-Burdur-Afyon-Kütahya-İzmit üzeri İstanbul'a varış.

15 HAZİRAN CUMA BÜYÜKADA - ORTAKÖY - DOLMABAHÇE
Sabah erken saatlerde vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Kartal feribot iskelesine ulaşıyoruz. Gişeden biletlerimizi aldıktan sonra Feribotla Büyükada'ya geçiyoruz.(ekstra) Büyükada'ya geçişimizin ardından adayı rahat rahat keşfedebilmeniz için bolca serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz deniz kenarında bulunan mekanlarda kahvelerini Büyükada'nın muhteşem deniz manzarası eşliğinde yudumlayabilirler, dileyen misafirlerimiz adanın nostaljik sokaklarını faytonla veya kiralayacakları bisikletler ile keşfe çıkabileceklerdir. Rehberimizin belirteceği saat ve yerde tekrar buluşarak feribotla Kartal'a geri dönüyoruz. Kartal feribot iskelesinde bizleri bekleyen tur otobüsümüze yerleşerek Kartal'a dönüyoruz. Bizleri bekleyen tur aracımıza yerleşmemizin ardından Ortaköy'e hareket ediyoruz. Muhteşem boğan manzarası eşliğinde Ortaköy Camii'nin hikayesini rehberimizden dinledikten sonra bol bolş fotoğraf çekebilmeniz ve bu harika manzara eşliğinde çaylarınızı yudumlayabilmeniz için küçük bir serbest zaman veriyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından günün son durağı olan Dolmabahçe Sarayı'na hareket ediyoruz. Dolmabahçe Sarayı'nı rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

16 HAZİRAN CUMARTESİ TAM GÜN TARİHİ YARIMADA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından 1453 Panorama Müzesine hareket ediyoruz. Müze gezimizin ardından tarihi yarımadaya hareket ediyoruz. Sultan Ahmet Camii ve meydanı, Dikilitaş, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Beyazıt Camii ve Meydanı'nı gezdikten sonra Kapalı Çarşı'da serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Eminönü Meydanında siz değerli misafirlerimizle buluşup Eyüp'e hareket ediyoruz. Eyüp Sultan Camii ziyareti sonrası Pierre Loti Tepesinin harika manzarası eşliğinde gün batımını izledikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. (Dileyen Misafirlerimize Akşam Beyoğlu/Taksim'e Ulaşım Hizmeti Verilecektir.Ekstra)

17 HAZİRAN PAZAR BOĞAZ TURU - ÜSKÜDAR - DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Boğaz Turuna çıkıyoruz.  Boğaz’da yapacağımız tekne turunda; sarayları, köşk ve yalıları, boğaz köprülerini, Kız Kulesi’ni görüyoruz. Boğaz Turumuzu Üsküdar'da sonlandırıp yapacağımız küçük bir yürüyüş sonrası harika boğaz ve Kız Kulesi manzarasına sahip çay bahçelerinde çaylarımızı yudumluyoruz. Yeteri kadar verilecek serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 23:45 gibi Antalya'ya dönüyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka turumuzda tekrar beraber olmak dileği ile ayrılıyoruz. MUTLU KALIN...

 

 

FİYAT BİLGİLERİ VE GENEL NOTLAR

KONAKLAMA BİLGİLERİ

Nakit -Tek Çekim

2 veya 3 kişilik Odalarda Konaklama (Kişibaşı)

550 TL

Tek Kişilik Odada Konaklama Farkı

120 TL

6-12 Yaş Çocuk (2 Yetişkin Yanında)

350 TL

*** Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*** www.iskotur.com adresi üzerinden gerçekleşecek rezervasyonlarda uygun taksit imkanlarımız bulunmaktadır.

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Ulaşım + Profesyonel Turist Rehberliği + 2 Konaklama
Otellerde Alınacak 2 Sabah Kahvaltısı ve 2 Akşam Yemeği + Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası+Boğaz Turu

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk gün sabah kahvaltısı + Tüm öğle yemekleri + Ekstra harcamalar + Müze-Örenyeri Giriş Ücretleri +Büyükada Gidiş-Dönüş Ücretleri+Pierre Loti Teleferik Ücreti

 

*** Tur sirküsünün tamamı ve zorunlu paket tur sözleşme detayları www.iskotur.com adresinde yayınlanmıştır.

*** TURUMUZ 45 KİŞİ KONTENJAN İLE SINIRLI OLUP, REZERVASYON İLE BİRLİKTE ÖN ÖDEMESİNİ YAPAN İLK 45 KİŞİ TURA KATILIM HAKKI KAZANACAKTIR.

*** Hava muhalefeti nedeniyle gerçekleşemeyen Tekne Turlarından firmamız sorumlu değildir.

 

 

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2015 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Print The Page Content
Save as PDF