RegisterRemind My Password
Sign in
Rezervasyon
Please chose adult.
Tükendi

Doğu Anadolu ve Karadeniz Batum Turu 3-11 Ağustos 2018

( Yeni )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% Discount
* There is a discount of up to % on this tour.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Ulaşım + Profesyonel Turist Rehberliği + 7 Gece Otel Konaklaması + Batum/Gürcistan Turu
 Otellerde alınacak 7 Sabah Kahvaltısı + 6 Akşam Yemeği + Ayder Yayla Turu
Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası + Gürcistan'da Kiralanacak Araç Ücreti

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk gün sabah kahvaltısı + Tüm öğle yemekleri + Ekstra harcamalar + Müze-Örenyeri Giriş Ücretleri
Gürcistan'a Geçiş Ücreti (15 TL)

Demirkapı Yaylası Transfer Ücreti: 30 TL

Karagöl Transfer Ücreti: 30 TL

Transferlerde 0-5 yaş ücretsiz 6-12 yaş %50 transfer ücreti alınır.

 

NOTLAR:
* REHBERİMİZ GEREKLİ GÖRDÜĞÜ DURUMLARDA PROGRAMIN AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR. VERİLECEK SERBEST ZAMAN SÜRELERİ ZİYARET EDİLECEK DURAKLARDA KALIŞ SÜRELERİ REHBERİMİZ VE TUR SORUMLUMUZ TARAFINDAN BELİRTİLECEKTİR.

* REZERVASYON SIRASINDA; CAM KENARI VEYA KORİDOR, ÖN VEYA ARKA KOLTUK GARANTİSİ KESİNLİKLE  VERİLMEZ. MİSAFİRLERİMİZİN İLK OTURMA DÜZENİ KAYIT SIRASINA GÖRE YAPILACAK TURUN 2. GÜNÜNDEN İTİBAREN SIRALAR KAYDIRILARAK OTURMA DÜZENİ SAĞLANACAKTIR.

* TURUMUZ 45 KİŞİLİK KONTENJAN İLE SINIRLI OLUP, REZERVASYON İLE BİRLİKTE ÖDEMESİNİ YAPAN İLK 48 KİŞİ TURUMUZA KATILIM HAKKINI KAZANACAKTIR.

* KATILIMCILARIMIZIN RAHATLIKLA TAŞIYABİLECEKLERİ KÜÇÜK BİR SIRT ÇANTASI BULUNDURMALARI, BOL VE SPOR KIYAFETLER İLE TOPUKSUZ, TERCİHEN SPOR AYAKKABI GİYMELERİ, OTELDE KULLANMAK İÇİN TERLİK BULUNDURMALARI, YANLARINA KÜÇÜK BİR ŞEMSİYE VE YAĞMURLUK, HAFİF KALIN VE UZUN KOLLU BİR HIRKA ALMALARI, FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ İÇİN GEREKLİ EKİPMAN, TELEFON ŞARJLARI İÇİN POWERBANK VE YETERLİ BÜYÜKLÜKTE HAFIZA KARTI ALMALARI TAVSİYE EDİLİR.
_______________________________________________________________________________________________

GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ İLE İLGİLİ NOTLAR

* GÜRCİSTAN İLE TÜRKİYE DEVLETLERİ ARASINDA YAPILAN ANLAŞMA GEREĞİ T.C. VATANDAŞLARI BATUM'A ÜZERİNDE FOTOĞRAF VE T.C. KİMLİK NUMARASI BULUNAN NÜFUS CÜZDANI İLE GEÇİŞ YAPABİLMEKTEDİR. BUNUN DIŞINDAKİ KİMLİK KARTLARI İLE GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR.

6 AY ÜZERİ ÇOCUKLARIN KİMLİKLERİNDE FOTOĞRAF OLMASI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN HÜKÜMETİ ESKİ, DEFORME OLMUŞ, KENARLARI BOZULMUŞ OLAN KİMLİK İLE GİRİŞ YAPMAYI KABUL ETMEMEKTEDİR. BÖYLE BİR DURUM VARSA YOLCULUK ÖNCESİ LÜTFEN KİMLİKLERİNİZİ YENİLETİNİZ.

* NÜFÜS CÜZDANI İLE GÜRCİSTANA SEYAHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜK VATANDAŞLARIMIZ ANNE VE BABALARI İLE VEYA ANNE VE BABALARINDAN HERHANGİ BİRİSİ YANINDA OLMADIĞI TAKDİRDE 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLERİMİZİN BATUMA GEÇİŞLERİ İÇİN NOTERDEN ONAYLI MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN'A AĞRI KESİCİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE İLAÇ SOKMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.

HERHANGİ BİR NEDENLE SINIRDAN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMEYEN MİSAFİRLERİMİZ SARP SINIR KAPISINDA KAFİLEYİ BEKLEYECEKTİR. BU KONUDA ACENTAMIZIN HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU YOKTUR.

* GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SIRASINDA OLUŞABİLECEK ARAÇ YOĞUNLUĞUNDA KATILIMCILARIN ÇOĞUNLUĞUNUN ONAY VERMESİ DURUMUNDA REHBERİMİZ ALTERNATİF TUR HAZIRLAMA YETKİSİNE SAHİPTİR.

_______________________________________________________________________________________________

* TUR ÖNCESİ VEYA TUR İÇİNDE HAVA MUHALEFETİ DEPREM, SEL, YANGIN, TERÖR V.B GİBİ SEBEPLERDEN DOLAYI YAPILAMAYAN TURLARDA İSKO TURİZM SEYAHAT ACENTESİ'NİN SORUMLULUĞU YOKTUR. TURLARIMIZ ANTALYA'DAN HAREKET ETTİĞİ ANDA BAŞLAR, ANTALYA'YA DÖNÜLDÜĞÜ ANDA BİTER. TURLARIMIZ OTOBÜS, TUR PROGRAMI, KONAKLAMA VE REHBERLİK HİZMETLERİ İLE BİR BÜTÜNDÜR AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ. TUR İÇERİSİNDE KULLANILMAYAN ULAŞIM, ÇEVRE GEZİLERİ VB. HAKLAR İADE EDİLMEZ. YOLCULUK ESNASINDA HAVA VE YOL KOŞULLARINDAN DOLAYI OLABİLECEK GECİKMELERDEN SEYAHAT ACENTEMİZ SORUMLU TUTULAMAZ. YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK OLMADIĞINDA TURU 14 GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI İSKO TUR’DA SAKLIDIR. TURUN İPTALİ DURUMUNDA İSKO TUR İPTALİNİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR. YASAL SÜREÇ OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR. EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR. (01.06.2018)

* There is a discount of up to % on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

ANTALYA ÇIKIŞLI KARADENİZ - BATUM TURU

( 3 Ağustos Akşamı Hareketli 1 GecesiAYDER'de olmak üzere 7 Gece Konaklamalı 9 Gün )

DOĞU ANADOLU - DOĞU KARADENİZ + BATUM TURU
KONTENJANIMIZ TAMAMEN TÜKENMİŞTİR...
GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİZ..

"Kapadokya - Sivas - Erzurum - Artvin - Batum - Ayder - Rize - Trabzon - Uzungöl - Sürmene - Ordu - Samsun - Amasya - Ankara"

DOLU DOLU BİR PROGRAMA HAZIR MISINIZ?
 

1.GÜN KAPADOKYA - SİVAS - ÇİFTE MİNARELİ MEDRESE - BURUCİYE MEDRESESİ - ULU CAMİİ - KONGRE BİNASI
               19:00 da siz değerli misafirlerimizle buluşma ve Serik, Manavgat üzeri Kapadokya'ya hareket. Sabah erken saatlerde bölgeye varışımızın ardından güne Kapadokya'nın eşsiz manzarasında balonların gökyüzündeki dansını izleyerek başlıyoruz. (Dileyen Misafirlerimiz Balon Uçuşu Yapabilir.) Kapadokya'da Üçhisar, Göreme, Paşabağı, Güvercinlik Vadisini gördükten çömlek atölyesine geçip, çömlek yapımını öğrenip, alışveriş molası veriyoruz. Verilecek molanın ardından öğle yemeğimizi almak için restoranımıza hareket ediyoruz. Verilecek öğle yemeği molasının ardından Sivas'a hareket ediyoruz. Sivas'ta aynı bölgede toplanmış olan Kongre Binası, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve Ulu Camii gezildikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. (SİVAS)

2.GÜN ERZURUM - CAĞ KEBABI - ÇİFT MİNARELİ MEDRESE - ERZURUM KONGRE BİNASI - YAKUTİYE MEDRESESİ -  ÜÇ KÜMBETLER - OLTUCULAR ÇARŞISI

               Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Erzurum'a hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizde meşhur "Cağ Kebabı"nın tadına baktıktan sonra Erzurum'un en önemli tarihi yapıtlarından biri olan Çift Minareli Medreseye gidiyoruz. Medreseyi rehberimiz vereceği bilgiler eşliğinde gezdikten sonra Selçuklu döneminden kalma anıt mezarlar olan Üç Kümbetlere hareket ediyoruz. En büyüğünün Emir Saltuk'a ait olduğu bilinen anıt mezarları ziyaretimizin ardından 23 Temmuz 1919'da başlayan kongrede M. Kemal Atatürk'ün oy birliği ile kongre başkanlığına seçildiği ve "Milli sınırlar içinde vatan bir bütündür, ayrılık kabul edilemez." , "Manda ve himaye kabul edilemez." gibi birçok önemli kararın alındığı Erzurum Kongre Binasını rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Tüm gezilerimizin ardından kapalı avlulu ve eyvanlı medrese tipinin Anadolu'daki en büyüğü olan ve Erzurum'un en güzel ve gösterişli tarihi yapılarının başında gelen Yakutiye Medresesini gezdikten sonra sizlere Oltucular Çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Verilecek serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. (ERZURUM)

3.GÜN ERZURUM - TORTUM ŞELALESİ - BORÇKA KARAGÖL - AYDER

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Erzurum'a yolu düşen herkesin mutlaka görmesi gerektiğini düşündüğümüz bir doğa harikası olan Tortum Şelalesi'ne hareket ediyoruz. Şelalede verilecek serbest zamanda bol bol fotoğraf çekme şansına sahip olduktan sonra rehberimizin vereceği saatte aracımızla buluşup yolumuza devam ediyoruz. Vereceğimiz öğle yemeği molamızın ardından Borçka'ya ulaşıyoruz. Burada bekleyen küçük araçlarımıza binerek dileyen misafirlerimizle (ekstra) bir başka tabiat harikası Borçka Karagöl Tabiat Parkı'na gidiyoruz. Doğasına ve biz ziyaretçilerine sunduğu harika manzarasına hayran kalacağımız Borçka Karagöl turumuzun ardından akşam yemeği ve konaklama için Ayder'de bulunan otelimize hareket ediyoruz. (AYDER Haşimoğlu Otel / +1 Otel)

4.GÜN AYDER YAYLASI VE BATUM+GÜRCÜ GECESİ PROGRAMI

               Otelimizde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi görüp fotoğrafladıktan sonra Ayder'den ayrılıyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan Fırtına Deresi üzerine kurulmuş en güzel Osmanlı dönemi eserlerinden birisi olan Timisvat Köprüsü kenarında fotoğraf molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile küçük araçlar kiralayarak Şenyuva Köyü + Zilkale + Palovit Şelalesi turuna çıkıyoruz.(Ekstra) Turumuzu tamamladıktan sonra Fırtına Deresi kenarında bulunan tesisimizde yöresel yemeklerin tadına bakmak için öğle yemeği molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada Fırtına Deresi üzerinde Zipline Keyfi yapma fırsatına da sahip olacaktır. Verilecek serbest zamanın ardından Sarp sınır kapısına hareket ediyoruz. Sarp sınır kapısında giriş işlemlerini rehberimiz eşliğinde tamamlıyor, bizleri bekleyen aracımız ile Gürcistan Adjara Özerk Bölgesinin Başkenti Batum'a doğru gezimize devam ediyoruz. İlk durağımız Gürcüler tarafından kutsal kabul edilen ve Gürcistan'a Hıristiyanlığı yaydığına inanılan Aziz Andrew heykeli oluyor. Rehberimizin anlatımları eşliğinde fotoğraflarımızı çekiyor, M.Ö dayanan tarihi ile hala ayakta duran, 93 harbinde Osmanlı-Rus savaşına tanıklık etmiş Gonia Hisarı'nı (Apsaros Kalesi) panoramik olarak görüyoruz. Rus Çarı tarafından Avustralya'dan Batum'a getirilen Okaliptüs ağaçları eşliğinde eski Batum sokaklarını izleyerek Batum merkeze ulaşıyoruz.  Poseidon Heykeli, Drama Binası, Astroloji Saati, Medea Heykeli ve Argonotlar Efsanesi, Piazza Meydanı gezildikten sonra Batum Bulvar'da siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeğinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği Gürcü Gecesi Programına katılabilirler.(Ekstra) Rehberimizin belirteceği saatte toplanarak Batum'dan ayrılarak Sarp Sınır Kapısında Türkiye'ye giriş işlemlerini tamamladıktan sonra konaklama Hopa'da bulunan otelimizde.(Özay Otel)

5.GÜN RİZE BEZİ - UZUNGÖL - SÜRMENE - TRABZON

               Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ilk durağımız tarihi çok eskilere dayanan Rize bezi Feretiko'nun nasıl yapıldığını öğrenmek ve alışveriş için Zaimoğlu Rize Bezleri tesislerine uğruyoruz. Rize Bezi alışverişi için verilecek serbest zamanın sonrası Trabzon'un Of ilçesinde deniz ile buluşan, yeşilin her tonunu göreceğimiz deniz seviyesinden 1090 metrede bulunan Uzungöl'e hareket ediyoruz. İlk olarak Uzungöl yolumuz üzerinde bulunan tarihi Hapsiyaş Köprüsü'ne uğruyoruz.(Çatısının kırmızı renkte olması Kiremitli köprü olarak anılmasını da sağlamıştır.) Hapsiyaş Köprüsü'nü görüp fotoğrafladıktan sonra Uzungöl'e ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen transfer araçlarımız ile (ekstra) Uzungöl'ü besleyen en önemli dere olan Haldizen eşliğinde Soğanlı Dağları eteklerinde ahşap evlerin çoğunlukta olduğu Demirkapı Yaylasına ulaşıyoruz. (Gezilecek Yaylalar Yaylalardaki Hava Durumuna Göre Değişiklik Gösterebilir.) Yayla içerisindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra yöresel ürünleri sergileyen hanımlardan alışveriş yapabilir, yöre ile ilgili hoş sohbetler edebilirsiniz. Dönüş yolculuğumuza başlamadan önce çaylarımızı yudumluyor ve Uzungöl'e dönüyoruz. Yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeğinin ardından Uzungöl'ün etrafında dilediğinizce gezebilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tur aracımıza yerleşerek Sürmene'ye hareket ediyoruz. Bıçakları ile ünlü Sürmene'de bulunan ünlü bıçak atölyesinde Sürmene Bıçakları hakkında bilgilerimizi aldıktan sonraki durağımız İKİÇAY FABRİKASI oluyor. Burada çayın işlenişi ile ilgili bilgileri yetkili kişilerden dinliyor, çaylarımızı yudumluyoruz. Sizlere çay alışverişi yapabilmeniz adına verilecek serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için Trabzon'da bulunan otelimize hareket ediyoruz.(Aksular Otel)

6. GÜN TRABZON - AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ - TELKARİ ATOLYESİ - AKÇAABAT - GİRESUN - ORDU

               Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Trabzon şehir merkezini gezmeye başlıyoruz. Trabzon'da ilk durağımız olan kralların taç giyme törenlerinin yapıldığı, "Kutsal Bilgelik" anlamına gelen (HAGIA SOPHIA) Ayasofya Müzesi'ni geziyor, Trabzon ve Ayasoyfa'nın tarihini rehberimizden dinliyoruz. Ayasofya gezimizi tamamladıktan sonra kazaziye ve telkari sanatlarını görebileceğimiz Saray Gümüş'e uğruyoruz. Burada sergilenen eserleri görüp el sanatları hakkında bilgi alıyoruz. Trabzon'da bir sonraki durağımız Soğuksu mevkiinde bulunan ve M. Kemal ATATÜRK'ün vasiyetini yazdığı, Konstantin Kabayanidis'in İtalyan Gotik mimarisinde yaptırdığı ve mübadele sonrasında Atatürk'e armağan edilen Atatürk Köşkünü gezmeye başlıyoruz. Köşk içinde ve bahçesindeki fotoğraf çekimlerimizden sonra öğle yemeği için Akçaabat'a hareket ediyoruz. Akçaabat'ta bulunan restoranımızda meşhur Akçaabat Köftelerinin tadına baktıktan sonraki durağımız Giresun Oluyor. Giresun'da verilecek fındık alışverişi molasının ardından Ordu'ya hareket ediyoruz. Ordu'da bir tarafında Ordu bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim 485m. yükseklikteki Boztepe'ye Teleferik ile çıkıyoruz.(Ekstra) Bol bol fotoğraf çekip, kahvelerimizi gün batımı manzarası eşliğinde yudumladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.(Grand Ayzek Otel)

7. GÜN ORDU - SAMSUN - AMASYA

               Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Samsun'a hareket ediyoruz. Samsun'da ilk olarak  Atatürk ve İlkadım Anıtı ve Bandırma Vapuru'nu gezdikten sonra efsane kadın savaşçı Amazonlar parkına hareket ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde Amazon kadınlarının yaşamlarını tanıma fırsatını elde ediyoruz. Amazon Parkı ziyaretimizden sonrasında öğle yemeği için restoranımıza hareket ediyoruz. Öğle yemeğinde Samsun'un meşhur pidelerinin tadına bakabilirsiniz. Verilecek öğle yemeği molası sonrası Şehzadeler Şehri Amasya'ya hareket ediyoruz. Amasya'da ilk durağımız Dünyanın en büyük mumya müzesi olan Amasya Arkeoloji Müzesi oluyor. Müze ziyaretimiz sonrası Amasya'da şehzadelik yapmış sonrasında Osmanlı padişahı olmuş Sultan İkinci Bayezit külliyesini ziyaret ediyoruz. Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak fotoğraflıyor, Yeşil Irmak kenarında serbest zaman veriyoruz. Şehzadeler Parkında yapacağımız yürüyüş sonrası tarihi Alçak Köprü'den geçerek ulaşacağımız Hazeranlar Konağı'nda Osmanlı dönemi yaşantısını daha iyi anlayabileceğiz. Ardından Ferhat'ın Şirin için açtığına inanılan su kanallarını görüyor ve Aşıklar Müzesini geziyoruz. Gezilerimiz sonrası otelimize akşam yemeği ve konaklama için hareket ediyoruz.(Taşhan Otel)

8.GÜN AMASYA - ÇORUM - ANITKABİR -  ANTALYA

               Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde uygun bir tesiste Çorum Leblebisi alışverişi için mola veriyoruz. Verilecek molanın ardından Ankara'ya ulaşıyoruz. Ankara'daki durağımız Anıtkabir oluyor. Rehberimizle beraber Anıtkabir'i ziyaret ettikten sonra Polatlı - Afyon - Burdur - Bucak üzeri Antalya'ya ulaşıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz. Mutlu Kalın...

 

YETİŞKİN: 1.375 TL 06-12 YAŞ: 1.000 TL                               

FİYATA DAHİL HİZMETLER

✔  Lüks Araçlar İle Ulaşım
✔  Profesyonel Turist Rehberliği 
✔  7 Gece  Konaklama
✔  Tüm park ücretleri 
✔  Otellerde Alınacak 7 Sabah Kahvaltısı ve 6 Akşam Yemeği
✔  Batum/Gürcistan Turu                                    

✔  Gürcistan'da Kiralanacak Araç Ücreti
✔  Araç İçi İkramlar                                               
✔  Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası
✔  İSKO TUR KALİTESİ VE REFAKATİ          

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

X  İlk Gün Sabah Kahvaltısı
X  Tüm Öğle Yemekleri
X Yurtdışı Geçiş Harcı(15TL)
X  Uzungöl Yayla Transferi(30TL)
X  Karagöl Transferi(30TL)
X Şenyuva+Zilkale+Palovit Şelalesi Turu (25TL)
X  Kişisel Harcamalar

DETAYLI BİLGİ İÇİN 7/24 02429667515 / 05432752393 NUMARALI HATLARDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 

7/24 İLETİŞİM:02429667515 / 05432752393

 

ALTERNATİF:
6-15 Temmuz 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek Batı+Doğu Karadeniz Turumuzu İncelemek İçin Antalya Çıkışlı Karadeniz Turu sayfamızı inceleyiniz.


NOTLAR:
* REHBERİMİZ GEREKLİ GÖRDÜĞÜ DURUMLARDA PROGRAMIN AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR. VERİLECEK SERBEST ZAMAN SÜRELERİ ZİYARET EDİLECEK DURAKLARDA KALIŞ SÜRELERİ REHBERİMİZ VE TUR SORUMLUMUZ TARAFINDAN BELİRTİLECEKTİR.

* REZERVASYON SIRASINDA; CAM KENARI VEYA KORİDOR, ÖN VEYA ARKA KOLTUK GARANTİSİ KESİNLİKLE  VERİLMEZ. MİSAFİRLERİMİZİN İLK OTURMA DÜZENİ KAYIT SIRASINA GÖRE YAPILACAK TURUN 2. GÜNÜNDEN İTİBAREN SIRALAR KAYDIRILARAK OTURMA DÜZENİ SAĞLANACAKTIR.

* TURUMUZ 45 KİŞİLİK KONTENJAN İLE SINIRLI OLUP, REZERVASYON İLE BİRLİKTE ÖDEMESİNİ YAPAN İLK 45 KİŞİ TURUMUZA KATILIM HAKKINI KAZANACAKTIR.

* KATILIMCILARIMIZIN RAHATLIKLA TAŞIYABİLECEKLERİ KÜÇÜK BİR SIRT ÇANTASI BULUNDURMALARI, BOL VE SPOR KIYAFETLER İLE TOPUKSUZ, TERCİHEN SPOR AYAKKABI GİYMELERİ, OTELDE KULLANMAK İÇİN TERLİK BULUNDURMALARI, YANLARINA KÜÇÜK BİR ŞEMSİYE VE YAĞMURLUK, HAFİF KALIN VE UZUN KOLLU BİR HIRKA ALMALARI, FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ İÇİN GEREKLİ EKİPMAN, TELEFON ŞARJLARI İÇİN POWERBANK VE YETERLİ BÜYÜKLÜKTE HAFIZA KARTI ALMALARI TAVSİYE EDİLİR.
_______________________________________________________________________________________________

GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ İLE İLGİLİ NOTLAR

* GÜRCİSTAN İLE TÜRKİYE DEVLETLERİ ARASINDA YAPILAN ANLAŞMA GEREĞİ T.C. VATANDAŞLARI BATUM'A ÜZERİNDE FOTOĞRAF VET.C. KİMLİK NUMARASI BULUNAN NÜFUS CÜZDANI İLE GEÇİŞ YAPABİLMEKTEDİR. BUNUN DIŞINDAKİ KİMLİK KARTLARI İLE GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR.

* 6 AY ÜZERİ ÇOCUKLARIN KİMLİKLERİNDE FOTOĞRAF OLMASI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN HÜKÜMETİ ESKİ, DEFORME OLMUŞ, KENARLARI BOZULMUŞ OLAN KİMLİK İLE GİRİŞ YAPMAYI KABUL ETMEMEKTEDİR. BÖYLE BİR DURUM VARSA YOLCULUK ÖNCESİ LÜTFEN KİMLİKLERİNİZİ YENİLETİNİZ.

* NÜFÜS CÜZDANI İLE GÜRCİSTANA SEYAHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜK VATANDAŞLARIMIZ ANNE VE BABALARI İLE VEYAANNE VE BABALARINDAN HERHANGİ BİRİSİ YANINDA OLMADIĞI TAKDİRDE 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLERİMİZİN BATUMA GEÇİŞLERİ İÇİN NOTERDEN ONAYLI MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN'A AĞRI KESİCİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE İLAÇ SOKMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.

* HERHANGİ BİR NEDENLE SINIRDAN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMEYEN MİSAFİRLERİMİZ SARP SINIR KAPISINDA KAFİLEYİ BEKLEYECEKTİR. BU KONUDA ACENTAMIZIN HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU YOKTUR.

* GÜRCİSTAN'A GEÇİŞ SIRASINDA OLUŞABİLECEK ARAÇ YOĞUNLUĞUNDA KATILIMCILARIN ÇOĞUNLUĞUNUN ONAY VERMESİ DURUMUNDA REHBERİMİZ ALTERNATİF TUR HAZIRLAMA YETKİSİNE SAHİPTİR.

_______________________________________________________________________________________________

* TUR ÖNCESİ VEYA TUR İÇİNDE HAVA MUHALEFETİ DEPREM, SEL, YANGIN, TERÖR V.B GİBİ SEBEPLERDEN DOLAYI YAPILAMAYAN TURLARDA İSKO TURİZM SEYAHAT ACENTESİ'NİN SORUMLULUĞU YOKTUR. TURLARIMIZ ANTALYA'DAN HAREKET ETTİĞİ ANDA BAŞLAR, ANTALYA'YA DÖNÜLDÜĞÜ ANDA BİTER. TURLARIMIZ OTOBÜS, TUR PROGRAMI, KONAKLAMA VE REHBERLİK HİZMETLERİ İLE BİR BÜTÜNDÜR AYRI DÜŞÜNÜLEMEZ. TUR İÇERİSİNDE KULLANILMAYAN ULAŞIM, ÇEVRE GEZİLERİ VB. HAKLAR İADE EDİLMEZ. YOLCULUK ESNASINDA HAVA VE YOL KOŞULLARINDAN DOLAYI OLABİLECEK GECİKMELERDEN SEYAHAT ACENTEMİZ SORUMLU TUTULAMAZ. YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK OLMADIĞINDA TURU 14 GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI İSKO TUR’DA SAKLIDIR. TURUN İPTALİ DURUMUNDA İSKO TUR İPTALİNİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR. YASAL SÜREÇ OLDUĞUNDAN TAZMİNAT HAKKI YOKTUR. EN SON SİRKÜ BİR ÖNCEKİ SİRKÜYÜ GEÇERSİZ KILAR. (01.06.2018)

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar çekilecek olan koltuk kurasına göre belirlenir ve turun ikinci gününden itibaren iki sıra kayarak oturma düzeni sağlanır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 01.06.2018 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Print The Page Content
Save as PDF