RegisterRemind My Password
Sign in
Rezervasyon
Please chose adult.
Tükendi

Büyük Karadeniz - Batum Turu (8-17 Temmuz 2018)

( Yeni )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% Discount
* There is a discount of up to % on this tour.

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Ulaşım + Profesyonel Turist Rehberliği + 8 Gece Otel Konaklama + Batum/Gürcistan Turu
 Otellerde alınacak 8 Sabah Kahvaltısı + 7 Akşam Yemeği + Ayder Yayla Turu
Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

İlk gün sabah kahvaltısı + Tüm öğle yemekleri + Ekstra harcamalar + Müze-Örenyeri Giriş Ücretleri
Gürcistan'a Geçiş Ücreti + Ekstra Yayla Turları+ Boztepe Teleferik Ücreti+Batum'da Müzikli Akşam Yemeği

*** Tur sirküsünün tamamı ve zorunlu paket tur sözleşme detayları www.iskotur.com adresinde yayınlanmıştır.

NOTLAR:

* GÜRCİSTAN İLE TÜRKİYE DEVLETLERİ ARASINDA YAPILAN ANLAŞMA GEREĞİ T.C. VATANDAŞLARI BATUM'A ÜZERİNDE FOTOĞRAF VET.C. KİMLİK NUMARASI BULUNAN NÜFUS CÜZDANI İLE GEÇİŞ YAPABİLMEKTEDİR. BUNUN DIŞINDAKİ KİMLİK KARTLARI İLE GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR.

* 6 YAŞ ÜZERİ ÇOCUKLARIN KİMLİKLERİNDE FOTOĞRAF OLMASI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN HÜKÜMETİ ESKİ, DEFORME OLMUŞ, KENARLARI BOZULMUŞ OLAN KİMLİK İLE GİRİŞ YAPMAYI KABUL ETMEMEKTEDİR. NÜFÜS CÜZDANI İLE GÜRCİSTANA SEYAHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜK VATANDAŞLARIMIZ ANNE VE BABALARI İLE VEYA ANNE VE BABALARINDAN HERHANGİ BİRİSİ YANINDA OLMADIĞI TAKDİRDE 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLERİMİZİN BATUMA GEÇİŞLERİ İÇİN NOTERDEN ONAYLI MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN'A AĞRI KESİCİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE İLAÇ SOKMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.

* HERHANGİ BİR NEDENLE SINIRDAN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMEYEN MİSAFİRLERİMİZ SARP SINIR KAPISINDA KAFİLEYİ BEKLEYECEKTİR. BU KONUDA ACENTAMIZIN HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU YOKTUR.

* REHBERİMİZ GEREKLİ GÖRDÜĞÜ DURUMLARDA PROGRAMIN AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR. VERİLECEK SERBEST ZAMAN SÜRELERİ ZİYARET EDİLECEK DURAKLARDA KALIŞ SÜRELERİ REHBERİMİZ VE TUR SORUMLUMUZ TARAFINDAN BELİRTİLECEKTİR.

* REZERVASYON SIRASINDA KESİNLİKLE YER GARANTİSİ VERİLMEZ. MİSAFİRLERİMİZİN YERLERİ ÇEKİLECEK KOLTUK KURASI İLE BELLİ OLACAK VE TURUMUZUN İKİNCİ GÜNÜNDEN İTİBAREN 2 KOLTUK KAYARAK OTURMA DÜZENİ SAĞLANACAKTIR.

* KATILIMCILARIMIZIN RAHATLIKLA TAŞIYABİLECEKLERİ KÜÇÜK BİR SIRT ÇANTASI BULUNDURMALARI, BOL VE SPOR KIYAFETLER İLE TOPUKSUZ, TERCİHEN SPOR AYAKKABI GİYMELERİ, OTELDE KULLANMAK İÇİN TERLİK BULUNDURMALARI, YANLARINA KÜÇÜK BİR ŞEMSİYE VE YAĞMURLUK, HAFİF KALIN VE UZUN KOLLU BİR HIRKA ALMALARI, FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ İÇİN GEREKLİ EKİPMAN, TELEFON ŞARJLARI İÇİN POWERBANK VE YETERLİ BÜYÜKLÜKTE HAFIZA KARTI ALMALARI TAVSİYE EDİLİR.

* TURUMUZ 45 KİŞİLİK KONTENJAN İLE SINIRLI OLUP, REZERVASYON İLE BİRLİKTE ÖDEMESİNİ YAPAN İLK 45 KİŞİ TURUMUZA KATILIM HAKKINI KAZANACAKTIR. 

* There is a discount of up to % on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

BÜYÜK KARADENİZ VE BATUM TURU

KONTENJANIMIZ TAMAMEN TÜKENMİŞTİR - İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...

TURUMUZ KESİN HAREKETLİDİR!...

Karadeniz'i Tadını Çıkararak Baştan Sona Keşfedebilmek İçin 8 Gece KonaklamalıAntalya Çıkışlı Karadeniz Turumuzu Kaçırmayın!..

Ayder Yayla Konaklaması - Özel Yayla Turları 
Batum'da Müzikli Eğlenceli Akşam Yemeği Fırsatı

Yorulmadan, doya doya, seçkin otel konaklamaları ile, bol yayla turları ile Karadeniz'i keşfetmek istiyorsanız bizlerle görüşmeden karar vermeyin...

Turumuza "Antalya - Bucak - Burdur duraklarımızdan katılabilirsiniz.

1.GÜN 8 TEMMUZ PAZAR
19:00 da siz değerli misafirlerimizle buluşma ve Bucak-Burdur-Afyon-Polatlı üzeri Samsun'a hareket.

 

2.GÜN SAMSUN - ORDU - TRABZON- ATATÜRK KÖŞKÜ - TELKARİ ALIŞVERİŞİ

Sabah Samsun'da alacağımız kahvaltımızın ardından gezimize başlıyoruz. Atatürk ve İlkadım Anıtı ve Bandırma Vapuru'nu gezdikten sonra efsane kadın savaşçı Amazonlar parkına hareket ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımları eşliğinde Amazon kadınlarının yaşamlarını tanıma fırsatını elde ediyoruz. Amazon Parkı ziyaretimizden sonra Ordu'ya hareket ediyoruz. Ordu'da bir tarafında Ordu bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim 485m. yükseklikteki Boztepe'ye Teleferik ile çıkıyoruz.(Ekstra) Bol bol fotoğraf çekip, kahvelerimizi bu muhteşem manzara eşliğinde yudumladıktan sonra Giresun - Akçaabat üzeri Trabzon'a hareket ediyoruz. Trabzon'da ilk durağımız olan kralların taç giyme törenlerinin yapıldığı, "Kutsal Bilgelik" anlamına gelen (HAGIA SOPHIA) Ayasofya Müzesi'ni geziyor, Trabzon ve Ayasoyfa'nın tarihini rehberimizden dinliyoruz. Ayasofya gezimizi tamamladıktan sonra kazaziye ve telkari sanatlarını görebileceğimiz Saray Gümüş'e uğruyoruz. Burada sergilenen eserleri görüp el sanatları hakkında bilgi alıyoruz. Trabzon'da bir sonraki durağımız Soğuksu mevkiinde bulunan ve M. Kemal ATATÜRK'ün vasiyetini yazdığı, Konstantin Kabayanidis'in İtalyan Gotik mimarisinde yaptırdığı ve mübadele sonrasında Atatürk'e armağan edilen Atatürk Köşkünü gezmeye başlıyoruz. Köşk içinde ve bahçesindeki fotoğraf çekimlerimizden sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. TRABZON Aksular Otel

 

3.GÜN SÜRMENE - UZUNGÖL - UZUNGÖL YAYLALARI - FIRTINA DERESİ - AYDER YAYLASI

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Sürmene'ye hareket ediyoruz. Bıçakları ile ünlü Sürmene'de bulunan ünlü bıçak atölyesinde Sürmene Bıçakları hakkında bilgilerimizi aldıktan sonra Trabzon'un Of ilçesinde deniz ile buluşan, yeşilin her tonunu göreceğimiz deniz seviyesinden 1090 metrede bulunan Uzungöl'e hareket ediyoruz. İlk olarak Uzungöl yolumuz üzerinde bulunan tarihi Hapsiyaş Köprüsü'ne uğruyoruz.(Çatısının kırmızı renkte olması Kiremitli köprü olarak anılmasını da sağlamıştır.) Hapsiyaş Köprüsü'nü görüp fotoğrafladıktan sonra Uzungöl'e ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen transfer araçlarımız ile (ekstra) Uzungöl'ü besleyen en önemli dere olan Haldizen eşliğinde Soğanlı Dağları eteklerinde ahşap evlerin çoğunlukta olduğu Demirkapı Yaylasına ulaşıyoruz. Yayla içerisindeki yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra yöresel ürünleri sergileyen hanımlardan alışveriş yapabilir, yöre ile ilgili hoş sohbetler edebilirsiniz. Dönüş yolculuğumuza başlamadan önce çaylarımızı yudumluyor ve Uzungöl'e dönüyoruz. Yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeğinin ardından Uzungöl'ün etrafında dilediğinizce gezebilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından tur aracımıza yerleşerek Çayeli üzeri Kaçkar Milli Parkı'na hareket ediyoruz. Fırtına Deresi kenarından yapacağımız yolculuğumuzun ardından eşsiz güzelliği ile sırtını Kaçkar Dağlarına dayamış ve bulut denizindeki yayla olarak da tabir edilen, 1395 metre yüksekliğindeki Ayder Yaylası'na ulaşıyoruz. Ayder Yaylasında; Gelin Tülü Şelalesi, Kalegon mevkii, Şenlik Düzünü gezdikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.(Haşimoğlu Otel)

 

4.GÜN TAM GÜN YAYLA TURU - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - ŞİMŞİR ORMANLARI - GİTO YAYLASI (HAVA DURUMUNA GÖRE ELEVİT YAYLASI) - FIRTINA DERESİ - ZİPLİNE 

Ayder'in muhteşem havası ile bol yayla gezili bir güne merhaba diyoruz. Otelimizin müthiş atmosferinde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ayder Yaylasında tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle unutamayacağımız bir gün geçirmek üzere kiralayacağımız küçük araçlarımıza yayla turumuza başlıyoruz.(Ekstra) Çamlıhemşin’de bizleri bekleyen minibüsümüzle buluşuyor, gizemli hikâyeleriyle keşfedilmeyi bekleyen Çat Vadisi'ne yöneliyoruz. Karadeniz ezgileri eşliğinde Makravis ( Konaklar Köyü) ve Sevdaluk dizisine ev sahipliği yapmış olan Şenyuva Köyü'ndeki konakları görüyor, Kartal yuvası şeklinde Sarp bir kayanın üzerine inşa edilen Zil Kalesini ( Kale – i Zir ) rehberimiz eşliğinde gezmeye başlıyoruz. Deniz seviyesinden 750 vadi tabanından 100 metre rakımda inşa edilen Ortaçağ dönemine ait Zil Kale'den Verçenik Dağları'nın muhteşem manzarasına tanıklık ediyoruz. Zil Kalesi gezimizi tamamladıktan sonra suyun şiir gibi döküldüğü Palovit Şelalesini görmeye gidiyoruz. 15 metreden akan, Rize’nin en heybetli ve debisi en yüksek şelalesi olan; Palovit Şelalesi'ndeki fotoğraflar çekimlerimizi tamamlayıp Gito Yaylasına çıkıyoruz. Çamlıhemşin'e bağlı 2070 metre yüksekliğindeki bakirliğini yitirmemiş Gito Yaylasının bol oksijeni, yem yeşil manzarası sizleri adeta büyüleyecektir. Öğle yemeğimizi de yaylada alıp, çay-kahve içebilmeniz ve dilediğinizce fotoğraf çekebilmeniz için verilecek serbest zaman sonrası Çamlıhemşin'e geri dönüyoruz. Burada Ayder'de kalmayı tercih eden diğer misafirlerimizle buluşmamızın ardından Fırtına Deresi üzerine kurulmuş en güzel Osmanlı dönemi eserlerinden birisi olan Timisvat Köprüsü kenarında fotoğraf molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada Fırtına Deresi üzerinde Zipline Keyfi yapma fırsatına da sahip olacaktır. Verilecek serbest zamanın ardından bu harika coğrafyayı arkamızda bırakıyor ve akşam yemeği ve konaklama için Hopa'da bulunan otelimize hareket ediyoruz.(Özay Otel)

 

5.GÜN BORÇKA KARAGÖL - BATUM TURU

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısı sonrası Borçka'ya hareket ediyoruz. Burada dileyen misafirlerimizle kiralayacağımız araçlar ile bir başka doğa harikası Borçka Karagöl'e gidiyoruz. Borça Karagöl gezimizin ardından Borçka'ya dönüyoruz. Borçka'da verilecek öğle yemeği molasının ardından Sarp sınır kapısına hareket ediyoruz. Sarp sınır kapısında giriş işlemlerini rehberimiz eşliğinde tamamlıyor, bizleri bekleyen aracımız ile Gürcistan Adjara Özerk Bölgesinin Başkenti Batum'a doğru gezimize devam ediyoruz. İlk durağımız Gürcüler tarafından kutsal kabul edilen ve Gürcistan'a Hıristiyanlığı yaydığına inanılan Aziz Andrew heykeli oluyor. Rehberimizin anlatımları eşliğinde fotoğraflarımızı çekiyor, M.Ö dayanan tarihi ile hala ayakta duran, 93 harbinde Osmanlı-Rus savaşına tanıklık etmiş Gonia Hisarı'nı (Apsaros Kalesi) panoramik olarak görüyoruz. Rus Çarı tarafından Avustralya'dan Batum'a getirilen Okaliptüs ağaçları eşliğinde eski Batum sokaklarını izleyerek Batum merkeze ulaşıyoruz. Merkez'de Poseidon Heykeli, Drama Binası, Astroloji Saati, Medea Heykeli ve Argonotlar Efsanesi, Piazza Meydanı gezildikten sonra Batum Bulvar'da siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeğinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin organize edeceği Müzikli-Eğlenceli Akşam Yemeği Programına katılabilirler.(Ekstra 30 Lari) Akşam yemeğinin ardından Rehberimizin belirteceği saatte toplanarak Batum'dan ayrılarak Sarp Sınır Kapısında Türkiye'ye giriş işlemlerini tamamlıyoruz ve konaklama için Hopa'da bulunan otelimize hareket ediyoruz. (Özay Otel)


6.GÜN RİZE BEZİ - ÇAY FABRİKASI - SÜMELA MANASTIRI - HAMSİKÖY - TİREBOLU - ORDU

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ilk durağımız tarihi çok eskilere dayanan Rize Bezi Feretiko'nun nasıl yapıldığını öğrenmek ve alışveriş için Zaimoğlu Rize Bezleri tesislerine uğruyoruz. Rize Bezi alışverişi için verilecek serbest zamanın ardından yolumuza devam ediyoruz. Bir sonraki durağımız olan İkiçay Çay Fabrikası'nda çayın tarihçesi hakkında bilgi alıp, çaylarımızı yudumluyoruz. Verilecek serbest zamanda çay alışverişimizi yaptıktan sonra  Altındere Milli Parkı'na doğru hareket ediyoruz. Sümela Manastırını panoramik olarak görüyoruz. (Yapılan Restorasyon Çalışmaları Nedeniyle Sümela Manastırı Kapalıdır. Panoramik Görülecektir. Tur Tarihine Kadar Açılması Durumunda Ziyaret Edilecektir.) Sümela Manastırı'nı panoramik görüp fotoğrafladıktan sonra birçok hikayenin anlatıldığı Zigana Dağı'na doğru yolumuza devam ediyoruz. Marco Polo'dan Evliya Çelebi'ye kadar birçok gezginin geçiş yaptığı Tarihi İpek Yolu'nu takiben Zigana Dağı eteklerinde bir zamanlar seyyahların ve kervanların mola noktası olan ve sütlacı ile meşhur Hamsiköy'de vereceğimiz molada meşhur sütlacının tadına bakabilirsiniz. Bu meşhur lezzeti yerinde tattıktan sonra Tirebolu üzeri Giresun'a hareket ediyoruz.  Giresun'da verilecek fındık alışverişi molasının ardından akşam yemeği ve konaklama için Ordu'da bulunan otelimize hareket ediyoruz. (Grand Ayzek Otel)


 7.GÜN ŞEHZADELER ŞEHRİ AMASYA

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Şehzadeler Şehri Amasya'ya hareket ediyoruz. Amasya'da ilk durağımız Dünyanın en büyük mumya müzesi olan Amasya Arkeoloji Müzesi oluyor. Müze ziyaretimiz sonrası Amasya'da şehzadelik yapmış sonrasında Osmanlı padişahı olmuş Sultan İkinci Bayezit Külliyesini ziyaret ediyoruz. Kral Kaya Mezarlarını panoramik olarak fotoğraflıyor, Yeşil Irmak kenarında serbest zaman veriyoruz. Şehzadeler Parkında yapacağımız yürüyüş sonrası tarihi Alçak Köprü'den geçerek ulaşacağımız Hazeranlar Konağı'nda Osmanlı dönemi yaşantısını daha iyi anlayabileceğiz. Ardından Ferhat'ın Şirin için açtığına inanılan su kanallarını görüyor ve Aşıklar Müzesini geziyoruz. Gezilerimiz sonrası otelimize akşam yemeği ve konaklama için hareket ediyoruz. (Taşhan Otel)


8.GÜN SİNOP - KASTAMONU - SAFRANBOLU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından . Ülkemizin en kuzeyinde bulunan ilimiz olan Sinop'a varışımızın ardından ülkemizin tek fiyordu olan Hamsilos Koyunun bulunduğu Akliman Hamsilos Tabiat Parkının yemyeşil ormanları arasında yapacağımız gezimizin ardından romanlara ve filmlere konu olmuş Tarihi Sinop Ceza Evi'ne doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde cezaevini gezdikten sonra Kastamonu'ya hareket ediyoruz. Kastamonu'da rehberimizin anlatımları eşliğinde Hz. Pir Şeyh Şaban-i Veli Külliyesi'ni ve Şerife Bacı Anıtını gezip fotoğrafladıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için Safranbolu'da bulunan otelimize hareket ediyoruz. Kadıoğlu Şehzade Konakları

 

9.GÜN SAFRANBOLU - TOKATLI KANYONU - AMASRA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Klasik Osmanlı kent mimarisini yansıtan tarihî Safranbolu evleri ile ünlü olan şehir, bu özelliği sayesinde 17 Aralık 1994 tarihinden beri Türkiye'de Dünya Miras Listesi'nde yer alan 9 kültürel varlıktan biridir.) Safranbolu'nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar çarşılarını, Cinci Hanı ve Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve avlusunda bulunan Güneş Saati'ni görüyoruz. Evleri ve Lokumları ile meşhur Safranbolu'da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı'nı gezerken kendinizi zaman tünelinde gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin en meşhur lokumcusunda lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkanı bulacaksınız. Gezilerimiz sonrasındaki durağımız Amasra yolumuz üzerinde bulunan Tokatlı Kanyonu oluyor. Kanyonun eşsiz manzarasını seyredebileceğimiz Kristal Seyir Terasına uğruyoruz. Manzara eşliğinde çaylarımızı yudumladıktan sonra Amasra'ya doğru hareket ediyoruz. Karadeniz'in şirin bir balıkçı kasabası olan Amasra yolumuz üzerinde İmparator Tiberius tarafından yolcuları koruma amacıyla yaptırılan Kuşkayası Yol Anıtı'nda muhteşem manzara önünde bir mola veriyoruz. Kuşkayası Yol Anıtı'nın anlatımını rehberimizden dinledikten sonra Bakacak Tepesi'ne gidiyoruz. Burası Fatih Sultan Mehmet tarafından " Lala Lala Cemş-i Cihan Bumu Ola?" (Dünyanın Gözü) dediği noktadır. Burada Amasra'yı tepeden izliyoruz. Verilecek öğle yemeği molasında Amasra'nın meşhur Salata ve Balığının tadına baktıktan sonra ihtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken küçük bir karayı anakaraya bağlayan Kemere Köprüsü, Amasra Kalesi, Kilise Camii, Çekiciler Çarşısını görüp Ağlayan Ağacın bulunduğu çay bahçesinde çaylarımızı yudumladıktan sonra konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Kadıoğlu Şehzade Konakları

 

10.GÜN YÖRÜKKÖYÜ - ANKARA ANITKABİR - DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ilk durağımız Safranbolu Yörükköyü oluyor. Eski Safranbolu köy yaşamını daha yakından tanıyacağımız köy gezimizin ardından Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. Ankara'daki durağımız Anıtkabir oluyor. Rehberimizle beraber Anıtkabir'i ziyaret ettikten sonra Polatlı - Afyon - Burdur - Bucak üzeri Antalya'ya ulaşıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir başka turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz. Mutlu Kalın...

 

 

YETİŞKİN: 1.490 TL 06-12 YAŞ: 1.000 TL                               

FİYATA DAHİL HİZMETLER

✔  Lüks Araçlar İle Ulaşım
✔  Profesyonel Turist Rehberliği 
✔  8 Gece  Konaklama
✔  Tüm park ücretleri 
✔  Otellerde Alınacak 8 Sabah Kahvaltısı ve 7 Akşam Yemeği

✔  Batum/Gürcistan Turu                                    
✔  Gürcistan'da Kiralanacak Araç Ücreti
✔  Araç İçi İkramlar                                               
✔  Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

✔  İSKO TUR KALİTESİ VE REFAKATİ          

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

X  İlk Gün Sabah Kahvaltısı
X  Tüm Öğle Yemekleri
X Yurtdışı Geçiş Harcı
X  Uzungöl Yayla Transferi (25tl)
X  Zilkale-Palovit Şelalesi-Şenyuva Köyu-Gito(Pokut) Yayla Turu (Tam Gün) 50tl
X  Karagöl Transferi (25 tl)
X  Batum'da Müzikli Akşam Yemeği              
X  Kişisel Harcamalar

DETAYLI BİLGİ İÇİN 7/24 02429667515 / 05432752393 NUMARALI HATLARDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

ALTERNATİF:
3-11 Ağustos 2018 Tarihlerinde Gerçekleşecek Doğu Anadolu+Doğu Karadeniz Turumuzu İncelemek İçin Antalya'dan Karadeniz Turu sayfamızı inceleyiniz.

 

NOTLAR:


* GÜRCİSTAN İLE TÜRKİYE DEVLETLERİ ARASINDA YAPILAN ANLAŞMA GEREĞİ T.C. VATANDAŞLARI BATUM'A ÜZERİNDE FOTOĞRAF VET.C. KİMLİK NUMARASI BULUNAN NÜFUS CÜZDANI İLE GEÇİŞ YAPABİLMEKTEDİR. BUNUN DIŞINDAKİ KİMLİK KARTLARI İLE GEÇİŞ YAPILAMAMAKTADIR.

* 6 YAŞ ÜZERİ ÇOCUKLARIN KİMLİKLERİNDE FOTOĞRAF OLMASI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN HÜKÜMETİ ESKİ, DEFORME OLMUŞ, KENARLARI BOZULMUŞ OLAN KİMLİK İLE GİRİŞ YAPMAYI KABUL ETMEMEKTEDİR. NÜFÜS CÜZDANI İLE GÜRCİSTANA SEYAHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜK VATANDAŞLARIMIZ ANNE VE BABALARI İLE VEYAANNE VE BABALARINDAN HERHANGİ BİRİSİ YANINDA OLMADIĞI TAKDİRDE 18 YAŞ ALTI MİSAFİRLERİMİZİN BATUMA GEÇİŞLERİ İÇİN NOTERDEN ONAYLI MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

* GÜRCİSTAN'A AĞRI KESİCİLER BAŞTA OLMAK ÜZERE İLAÇ SOKMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.

* HERHANGİ BİR NEDENLE SINIRDAN GEÇİŞİNE İZİN VERİLMEYEN MİSAFİRLERİMİZ SARP SINIR KAPISINDA KAFİLEYİ BEKLEYECEKTİR. BU KONUDA ACENTAMIZIN HERHANGİ BİR SORUMLULUĞU YOKTUR.

* REHBERİMİZ GEREKLİ GÖRDÜĞÜ DURUMLARDA PROGRAMIN AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTAR. VERİLECEK SERBEST ZAMAN SÜRELERİ ZİYARET EDİLECEK DURAKLARDA KALIŞ SÜRELERİ REHBERİMİZ VE TUR SORUMLUMUZ TARAFINDAN BELİRTİLECEKTİR.

* REZERVASYON SIRASINDA KESİNLİKLE YER GARANTİSİ VERİLMEZ. MİSAFİRLERİMİZİN YERLERİ ÇEKİLECEK KOLTUK KURASI İLE BELLİ OLACAK VE TURUMUZUN İKİNCİ GÜNÜNDEN İTİBAREN 2 KOLTUK KAYARAK OTURMA DÜZENİ SAĞLANACAKTIR.

* KATILIMCILARIMIZIN RAHATLIKLA TAŞIYABİLECEKLERİ KÜÇÜK BİR SIRT ÇANTASI BULUNDURMALARI, BOL VE SPOR KIYAFETLER İLE TOPUKSUZ, TERCİHEN SPOR AYAKKABI GİYMELERİ, OTELDE KULLANMAK İÇİN TERLİK BULUNDURMALARI, YANLARINA KÜÇÜK BİR ŞEMSİYE VE YAĞMURLUK, HAFİF KALIN VE UZUN KOLLU BİR HIRKA ALMALARI, FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMİ İÇİN GEREKLİ EKİPMAN, TELEFON ŞARJLARI İÇİN POWERBANK VE YETERLİ BÜYÜKLÜKTE HAFIZA KARTI ALMALARI TAVSİYE EDİLİR.

* TURUMUZ 45 KİŞİLİK KONTENJAN İLE SINIRLI OLUP, REZERVASYON İLE BİRLİKTE ÖDEMESİNİ YAPAN İLK 45 KİŞİ TURUMUZA KATILIM HAKKINI KAZANACAKTIR. 

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar çekilecek olan koltuk kurasına göre belirlenir ve turun ikinci gününden itibaren iki sıra kayarak oturma düzeni sağlanır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2015 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Print The Page Content
Save as PDF