RegisterRemind My Password
Sign in
Rezervasyon
Please chose adult.
Tükendi

Lavanta Kokulu Düşler Turu Temmuz 2018

( )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% 0 Discount
* There is a discount of up to %0 on this tour.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

ANTALYA ÇIKIŞLI
LAVANTA KOKULU DÜŞLER TURU VE SALDA GÖLÜ

-GÜNÜBİRLİK PROGRAM-

1 Temmuz 2018 Kayıtlarımız Başlamıştır.
En güzel fotoğraf karelerini yakalayabilin diye bölgenin en iyi bahçelerine gidiyoruz. Bahçelerde ahşap kapı, bisiklet gibi dekorlar mevcuttur.
(20 KİŞİ VE ÜZERİ GRUPLARA TEMMUZ AYI İÇERİSİNDE HER GÜN ÖZEL TUR DÜZENLENEBİLİR)

Bu hafta sizleri Lavanta tarlaları ile meşhur Isparta'nın Kuyucak köyünde muhteşem bir atmosfer bekliyor. Şehir hayatından uzaklaşıp köy hayatını yaşayacağımız, lavanta tarlaları arasında gezinirken muhteşem kokusunda düşler kuracağımız, çokça fotoğraf çekeceğimiz, bol bol eğleneceğimiz turumuza davetlisiniz!... 
 

Turumuz belirtilen saatlerde belirtilen yerlerden siz değerli misafirlerimizle buluşmamız ile başlayacak. Sonrasında yolumuz üzerinde bulunan tesisimizin harika manzarası eşliğinde sabah kahvaltımızı yapacağız.(ÜCRETE DAHİL) Kahvaltı sonrası Kuyucak Köyü'ne hareket ediyoruz ve hep beraber lavanta bahçelerini gezmeye başlayacağız ve bol bol fotoğraf çekeceğiz. Lavanta bahçelerinde verilecek serbest zamanda bahçedeki lavantalardan toplayıp evinize götürmek üzere kendinize bir lavanta demeti hazırlayabilirsiniz. Bahçe gezimizin ardından bahçelerin kenarına yapılmış çadırda öğle yemeğimizi alacağız.(ÜCRETE DAHİL) (Gözleme+Ayran). Yemek sonrası Kuyucak köyünde yaşayan kadınların el yapımı ürünlerini ve lavanta ürünlerini (sabun, yağ, şampuan, bal vb.) satın alma şansına sahip olacaksınız.

 

Lavanta Turumuzun ardındanLisinia Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezine hareket ediyoruz. Burada herhangi bir nedenle yaralanmış yabani hayvanların bakımları yapılmakta ve tekrar doğaya kazandırılmaktadır. Tesisteki çalışmalar ile ilgili bilgileri yetkililerden dinleyip yaban hayvanlarını ziyaret ettikten sonra SALDA GÖLÜne hareket ediyoruz. Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölünde verilecek serbest zamanda bol bol fotoğraf çekme imkanı bulacaksınız. Verilecek serbest zamanın ardından Antalya'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

 

TUR ÜCRETİ:

KİŞİBAŞI: 100 TL

Rez. İsmet KONU: 05432752393 / 02429667515

Rezervasyon için iletişime geçilmesi şarttır.
**** Turumuz sınırlı sayıda kontenjanlı olup, rezervasyon ile birlikte ödemesini yapan kişiler katılım hakkına sahip olacaktır.
 

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER:

› Lüks Araçlar İle Ulaşım
› Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
› Sabah Kahvaltısı ( Göl Manzarası Eşliğinde Restoranda Alınacaktır. Tabak Kahvaltı+Sınırsız Çay)
› Öğle Yemeği (Gözleme+Ayran)
› Lavanta Bahçeleri Giriş İzni ve Gezisi (Hiçbir bahçeye izinsiz girmiyoruz!)
› İSKO TURİZM refakati (İSKO TURİZM Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş A grubu seyahat acentasıdır. En alt kısımda bulunan uyarımızı lütfen okuyunuz!)

DURAKLAR VE ALINIŞ SAATLERİ

06:00- Laura AVM Otoparkı,
06:10- Dedeman Otel Kavşağı,
06:15- KOMAŞ AVM Karşısı,
06:17- Anadolu Hastanesi,
06:20- Mevlana Petrol Yaya Geçidi Altı,
06.25- Mark Antalya Durağı Karşısı,
06:30- 100.Yıl - Samanyolu Pastanesi Karşısı,
06:35- 5M Migros Karşısı Yaya Geçidi Altı,
06.40- Arapsuyu İl Sağlık Müdürlüğü Binası Önü,
06.45- Altınkum (Eski Turkay Oteli) Avea Binası Önü,
06.47- Altınyaka Kavşağı, Bankamatiklerin önü.
 

*** Verilen saatlerden 5 dakika önce mutlaka duraklarda olunuz.

*** Araçlarımızda koltuk sırası kayıt sırasına göre verilmektedir.

*** Referans olarak daha önce gerçekleştirdiğimiz turların fotoğraflarına ulaşmak ve gelecek dönemde gerçekleştirilecek turlarımızdan haberdar olmak için facebook sayfamızı beğenebilir veya grubumuza katılabilirsiniz.

TURLARIMIZDAN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN SAYFALARIMIZI BEĞENİP, TAKİP EDEBİLİRSİNİZ:
https://www.facebook.com/groups/iskotur
https://www.facebook.com/iskotur

LÜTFEN DİKKAT!

1618 sayılı Seyahat Acentaları Yasası ve Seyahat Acentaları Yönetmeliğinin ilgili maddeleri uyarınca her türlü gezi, tur organize etme yetkisi seyahat acentalarına verilmiştir. İSKO TURİZM SEYAHAT ACENTASI Turizm Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş A sınıfı seyahat acentasıdır. Hiçbir DERNEK, SENDİKA, OKUL, EVHANIMI, YÜRÜYÜŞ GRUPLARI, OTOBÜSÇÜ, ESNAF VEYA FACEBOOK ÜZERİNDEN ORGANİZE OLAN GRUPLARIN seyahat acentaları olmadan gezi-tur düzenleme yetkisi YOKTUR! İlgili kanunlarca suç teşkil eden bu tip turlarda katılımcıların mağdur olmamaları için DİKKATLİ olmaları, bu tür organizasyonlara katılmamaları gerekmektedir.

 

 

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar rezervasyon sırasına göre düzenlenir. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2015 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
 
Print The Page Content
Save as PDF