RegisterRemind My Password
Sign in
Rezervasyon
Please chose adult.
Tükendi

Büyükada-Şile-Ağva-Eskişehir Turu 23 Nisan'a Özel

( Yeni )
/ 5
Misafir Puan Ortalaması
% 0 Discount
* There is a discount of up to %0 on this tour.
* There is a discount of up to %0 on this tour.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com

ANTALYA'DAN İLK!

BÜYÜKADA - POLENEZ KÖY - ŞİLE - AĞVA - SAPANCA - MAŞUKİYE - ESKİŞEHİR TURU
TÜM KONTENJANIMIZ TÜKENMİŞTİR.
İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ..

1.GÜN
19:30 siz değerli misafirlerimizle buluşma ve Antalya'dan Bucak-Burdur-Afyon-Kütahya üzeri İstanbul'a hareket.

2.GÜNBüyükada - Polenezköy - Kültür Evi - Zoşa Teyzenin Evi - Şile - Şile Feneri  

Sabah erken saatlerde Kartal feribot iskelesine ulaşmamızın ardından feribotla Büyükada'ya geçiyoruz. İskele mevkiinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından adayı rahat rahat keşfedebilmeniz için bolca serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz deniz kenarında bulunan mekanlarda kahvelerini Büyükada'nın muhteşem deniz manzarası eşliğinde yudumlayabilirler, dileyen misafirlerimiz adanın nostaljik sokaklarını faytonla veya kiralayacakları bisikletler ile keşfe çıkabileceklerdir. Rehberimizin belirteceği saat ve yerde tekrar buluşarak feribotla Kartal'a geri dönüyoruz. Kartal feribot iskelesinde bizleri bekleyen tur otobüsümüze yerleşerek Polenezköy'e hareket ediyoruz. 1842'de Polonyalılar tarafından kurulan, güzeller güzeli bahçeleri, evleri doğasıyla bir doğa cenneti olan Polenezköy'e hareket ediyoruz. Polenezköy'de Kültür Evi, Atatürk Evi, Zoşa Teyzenin Evi ( Eski Polonezköy Evi) gezildikten sonra bir başka doğa ve tarihi güzellik olan şirin bir balıkçı kasabası olan Şile'ye hareket ediyoruz.  Seyir terasında Şile ilgili genel bilgileri rehberimizden dinledikten sonra Şile Feneri, Şile Kalesi'ni fotoğraflıyoruz. Şile Bezi alışverişi için verilecek serbest zamanın ardından Konaklama ve Akşam Yemeği için otelimize hareket ediyoruz. (Şile Resort Otel)

3.GÜNAğva - Göksu Nehri - Sapanca Gölü - Maşukiye

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası 09:00 da otelimizden ayrılıyoruz ve yemyeşil bir ormana yaslanmış, masmavi Karadeniz'e yüzünü dönmüş, iki nehir arasında kalmış bir doğa harikası olan Ağva'yı keşfe çıkıyoruz. Doğasıyla bizleri büyüleyen Ağva'da ilk olarak iki nehirden birisi olan Göksu Nehrinde keyifli bir tekne turu yapıyoruz. (Ekstra 10tl) Seyrine doyamayacağımız tekne turumuzda bol bol fotoğraf çekecek, kendinizi bakir doğanın kucağında bulacaksınız. Tekne turumuzun ardından verilecek serbest zamanda Göksu Nehrinin huzur verici doğasında çaylarınızı yudumlayabilirsiniz veya bölgede bulunan Şile Bezi mağazalarında alışveriş yapabilirsiniz. Verilecek serbest zamanın ardından Sapanca Gölü'ne hareket ediyoruz. Sapanca Gölü kenarında vereceğimiz çay molamızın ardından yine bir doğa harikası olan Maşukiye'de verilecek akşam yemeği molasının ardından konaklama için otelimize hareket ediyoruz. ( Hampton By Hilton Kocaeli)

4.GÜNEskişehir - Porsuk Çayı - Odunpazarı Evleri - Balmumu Heykeller Müzesi - Sazova Parkı

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Antalya'ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz ve dönüş yolculuğumuz sırasında bir şehircilik örneği olarak tüm Türkiye'de parmakla gösterilen Eskişehir'e uğruyoruz. Eskişehir'de Odunpazarı Evleri, Balmumu Heykeller Müzesi, Porsuk Çayı ve Sazova Parkı'nı geziyoruz. Eskişehir gezimizi tamamladıktan sonra (En geç 17:00 olarak planlanmaktadır.) Kütahya-Afyon-Burdur-Bucak üzeri Antalya'ya dönüyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka turumuzda tekrar beraber olmak dileği ile ayrılıyoruz. MUTLU KALIN....

 *** Turumuza Antalya-Bucak-Burdur duraklarımızdan katılabilirsiniz.
 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

-  Lüks Araçlar İle Ulaşım 

-  Profesyonel Turist Rehberliği  

-  2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

-  Maşukiye'de Akşam Yemeği

-  Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

-  Tüm Park ve Ulaşım Ücretleri

Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon İçin 7/24 02429667515 / 05432752393 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar gerçekleştirilen turlarımızın fotoğraflarına ve misafir yorumlarına facebook hesabımızdan ulaşabilirsiniz. facebook.com/iskotur

*** Araçta oturma düzeni ilk gün rezervasyon sırasına göre olacak olup, 2. ve 3. günler kuraya göre oturulacaktır. Kimseye Ön Koltuk / Yan Koltuk / Cam Kenarı garantisi verilmemektedir. 

 

 

 

Gezi Süremiz, belirtilen yerlerden alınarak başlar. Belirtilen gün dönüş olarak planlanmıştır. Tur öncesi veya tur içinde hava muhalefeti deprem, sel, yangın v.b gibi sebeplerden dolayı yapılamayan turlarda İSKO TURİZM Seyahat Acentesi'nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız Antalya'dan hareket ettiği anda başlar, Antalya'ya dönüldüğü anda biter. Turlarımız otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri İle bir bütündür ayrı düşünülemez. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Misafirlerimiz gezi dönüşünde belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarında inebilirler. Yolculuk esnasında hava ve yol koşullarından dolayı olabilecek gecikmelerden seyahat acentemiz sorumlu tutulamaz. Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilmez. Numaralar çekilecek olan koltuk kurasına göre belirlenir ve turun ikinci gününden itibaren iki sıra kayarak oturma düzeni sağlanır. Öğrenci misafirlerimiz öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İsko Tur’da saklıdır. Turun iptali durumunda İsko Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 03.12.2016 N/S. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Print The Page Content
Save as PDF