RegisterRemind My Password
Sign in
Uçak Bileti

Uçak Bileti

En uygun uçak bileti için:
     iskotur.com olarak sizlere en ucuz uçak biletini bulabilmeniz için karşılaştırmalı uçak bileti sistemini kurduk. 1000'e yakın havayolu  biletlerini karşılaştırıp anlık olarak sizlere en uygun uçak biletitekliflerini sunuyoruz. Dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketlerinin koruması altında istediğiniz tarih ve saatteki en ucuz uçak biletini 9 aya varan taksit seçeneklerimiz ile hemen alabilirsiniz.

Uçak Biletini Nasıl Alabilirim?
     iskotur.com sizlere avantajlı uçak biletlerine kolayca ulaşabilmeniz için kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir. Uçak biletlerini ister saatine göre, ister fiyatına göre, isterseniz firma adına göre sıralayıp istediğiniz bilete saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.İster tabletinizden ister bilgisayarınızdan, isterseniz akıllı telefonlarınızdan hızlı bir şekilde uçak biletlerini karşılaştırabilir, en ucuz uçak biletine dilediğiniz anda kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

     Sitemiz üzerinde bulunan arama motoru üzerinde öncelikle almak istediğiniz uçak biletinin yönünü tayin etmeniz gerekmektedir. "Tek Yön" veya "Gidiş-Dönüş" olarak tercih yapabilirsiniz. "Nereden" kısmına uçağın kalkış şehrini,"Nereye" kısmına varış şehrini yazınız. Uçuş tarihleri de seçildikten sonra "Arama" tuşuna tıklayarak belirtmiş olduğunuz tarih ve güzergahlarda müsait olan tüm uçuşlar açılan ekranda listelenecektir. Sizler için uygun olan uçuşların seçilmesinden sonra ödeme ekranına geçilir. Burada ekranınıza gelen formu dikkatli ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Form doldurulduktan sonra ödeme seçeneğinizi girerek uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Bu noktada atlanmaması gereken kısımlardan birisi de mail adresinizin ve cep telefonu bilgilerinizin doğru girilmiş olmasıdır. Satın alma işleminiz bittikten sonra uçak bileti bilgileriniz cep telefonunuza ve mail adresinize otomatik olarak iletilecektir.

İnternetten online uçak bileti almak güvenli mi?

     iskotur.com tüm alt yapısı dünyanın önde gelen güvenlik altyapı firmaları tarafından sağlanan SSL sertifikası ile güvenli hale getirilmiştir. Sayfamız üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır. Bu sayede kredi kartınıza tanımlı olan cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme onayı vermediğiniz sürece hiçbir işlem yapılamaz. 

Tags

En uygun, UÇAK, bilet, İSTANBUL, uçak bileti, Ankara,

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0 242 966 75 15
 
info@iskotur.com